Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Unizeto Technologies S.A
Warszawa, Warszawa, Szczecin
praca stacjonarna
3873 dni temu

Unizeto Technologies SA jest wieloprofilową firmą z sektora IT, zajmującą się m. in.: projektowaniem i integracją systemów, jak również tworzeniem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów i komunikacji elektronicznej oraz zaawansowanych technologicznie usług.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: PRJ/VII/OF/SZ/WA
Miejsce pracy: Warszawa, Szczecin

Wymagania:
  • znajomość:
    • Java EE (EJB 3, JPA, JMS)
    • Oracle Database 11g (SQL, PL/SQL)
    • Web Services (JAX-WS)
    • JBoss AS 7
    • Maven 3
    • Podstawowa znajomość RUP
dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w dziedzinie ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie, co najmniej 4 lat pracy w ww. technologiach
Główne zadania do realizacji:

Udział w pracach zespołu zaangażowanego w wytwarzanie i rozwój ściśle dedykowanych potrzebom biznesowym Klienta, powiązanych z sobą systemów w ramach jednego z kluczowych projektów Spółki.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
  • pracę z inspirującym zespołem

Podobne oferty

    8 dni