Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista JAVA

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
3298 dni temu

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. realizuje prace badawcze, rozwojowe, projektowe i doświadczalne. Opracowuje i wdraża nowoczesne rozwiązania w dziedzinie wojskowej techniki morskiej oraz w innych dziedzinach związanych z bezpieczeństwem i obronnością państwa. Ośrodek uczestniczy aktywnie w projektach NATO i UE, prowadzi badania i certyfikację wyrobów.

Naszą firmę tworzy zespół pracowników o wyjątkowym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych przedsięwzięciach i możliwość sprawdzenia się w projektach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • implementacja i utrzymanie oprogramowania dla systemów dowodzenia i łączności;

  • przeprowadzanie wstępnych testów funkcjonalnych oprogramowania;

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji technicznej oprogramowania.

Wymagania:

  • bardzo dobra umiejętność programowania w Java (SE);

  • praktyczna znajomość i zrozumienie wzorców projektowych;

  • praktyczna znajomość UML;

  • znajomość metod, technik i narzędzi pomocnych w realizacji projektów związanych z oprogramowaniem (NetBeans, Subversion, Maven, JUnit);

  • dobra organizacja pracy, inicjatywa oraz zaangażowanie;

  • dokładność i odpowiedzialność;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość OSGi;

  • doświadczenie w wytwarzaniu aplikacji w języku Java;

  • certyfikat SCJP/OCPJP;

  • doświadczenie w pracy w metodyce Agile(SCRUM) oraz TDD;

  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk informatycznych.

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami;

  • szkolenia certyfikujące, zawodowe i językowe;

  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • możliwość dalszego rozwoju i awansu w ramach struktur firmy;

  • prywatna opiekę medyczną (w tym stomatologiczna);

  • karty MultiSport;

  • spotkania i imprezy integracyjne, również dla rodzin.

Termin zatrudnienia – od zaraz.

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.