Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Connectis Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
3169 dni temu

Dodano: 2015-09-03   Nr ref. 2819/OK

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Masz doświadczenie w języku Java oraz JavaScript? Interesuje Cię framework AngularJS i chciałbyś się w nim rozwijać? Stawiasz na rozwój w technologiach front-enowych, ale backend też nie jest Ci obcy? Jesteś zainteresowany tylko ciekawymi projektami? Aplikuj na:

Rzeszów

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Rozwój i utrzymanie istniejącego kodu oprogramowania
  • Analiza i ocena projektowa wymagań klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Dofinansowanie do pysznych lunchów :)
  • Pełne wsparcie przy projekcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na krakowskim/rzeszowskim rynku!

Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000