Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista/-ka iOS

LBPRO Sp. z o. o.
Białystok
praca stacjonarna
2708 dni temu

MIEJSCE PRACY: Białystok

REGION: podlaskie

NUMER REFERENCYJNY: IT/02/11/2016/BIA/P2PL

You name it. We create it.

Świadczymy usługi programistyczne oraz doradcze w obszarze IT. Specjalizujemy się w tworzeniu rozbudowanych systemów informatycznych. Powierzone nam projekty realizujemy kompleksowo, począwszy od zaprojektowania systemu, przez tworzenie poszczególnych aplikacji, po dalszy rozwój i udoskonalanie funkcjonalności. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z sektora MŚP z Polski i z zagranicy, w tym m. in. ze Stanów Zjednoczonych oraz z Emiratów Arabskich.

iOS to twoja pasja? Zapraszamy do nas.

Ugryź z nami nasze mobilne "jabłuszka".

Poszukujemy Specjalistek i Specjalistów:
  • Posiadających umiejętność samodzielnego tworzenia aplikacji dla systemu iOS oraz znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji dla tego typu systemu;
  • Dobrze zaznajomionych z: iOS SDK, Xcode, Objective-C, UX systemu iOS;
  • Posiadających praktyczną znajomość technologii AutoLayout, CoreData, JSON;
  • Samodzielnych, dokładnych oraz posiadających zdolność analitycznego myślenia;
  • Znających język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną, tworzenie interfejsu użytkownika oraz swobodną komunikację w mowie i w piśmie;
  • Potrafiących pracować w zespole;
  • Posiadających doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych dla systemu iOS: minimum 1 rok.
Czym będziesz się zajmować:
  • Tworzeniem aplikacji dla systemu iOS;
  • Współpracą z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu.
W zamian oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od twojego poziomu umiejętności i zaangażowania;
  • Pracę ponad granicami – czyli realizację projektów międzynarodowych;
  • Nowe wyzwanie każdego dnia - pracę nad różnorodnymi systemami informatycznymi, które wychodzą poza schemat
  • Pracę z zespołem specjalistów, w oparciu o nowoczesne technologie oraz w świetnej atmosferze,
  • A przy tym, pakiet "LBPro fair" – jasne zasady, my nie rzucamy słów na wiatr.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli: