Zobacz więcej ofert pracy

Programista Microsoft Dynamics AX

Action S.A.
Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
praca stacjonarna
207 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe), ActiveJet (produkty eksploatacyjne, oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne), Krakvet (artykuły dla zwierząt) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)

OPIS STANOWISKA:
  • Rozwijanie i konfigurowanie systemu, dostosowywanie go do potrzeb i wymagań firmy.
  • Modyfikacja istniejących funkcjonalności, tworzenie nowych modułów oraz integracja systemu DAX z innymi aplikacjami biznesowymi.
  • Wdrażanie i aktualizacje systemu Dynamics AX oraz zapewnienie, że firma korzysta z najnowszych funkcji i poprawek zgodnych z najnowszymi wymaganiami.
  • Testowanie i rozwiązywanie problemów, diagnozowanie, debugowanie i naprawa.
  • Wsparcie użytkowników w codziennym korzystaniu z systemu.
  • Dokumentacja wprowadzonych zmian, rozwiązanych problemów i nowych funkcji.
  • Szkolenia i wsparcie dla zespołu ERP/użytkowników systemu.
  • Integracja z innymi systemami używanymi w firmie, pozwalająca na płynny przepływ danych między różnymi platformami.
  • Optymalizacja i skalowanie systemu Dynamics AX - optymalizacja wydajności systemu oraz dostosowywanie go do rosnących potrzeb firmy.
  • Śledzenie trendów i nowości w dziedzinie ERP.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w programowaniu w językach C# i X++, które są używane w systemie Microsoft Dynamics AX.
  • Znajomość i umiejętność pracy z bazami danych, takimi jak Microsoft SQL Server.
  • Zrozumienie procesów biznesowych i zdolność do przekładania wymagań użytkowników na rozwiązania w Dynamics AX.
  • Umiejętność tworzenia i modyfikowania raportów oraz integracji z innymi systemami.
  • Znajomość metodologii wdrażania systemów ERP.
  • Znajomość platformy Microsoft Dynamics AX oraz zdolność do konfigurowania i dostosowywania jego modułów.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i debugowania błędów w systemie Microsoft Dynamics AX.
  • Znajomość narzędzi i technik testowania aplikacji w celu zapewnienia jakości oprogramowania.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania skomplikowanych problemów.
  • Komunikatywność i zdolność do efektywnej współpracy z zespołem oraz klientami wewnętrznymi.
  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły w celu dostarczania solidnych rozwiązań.
  • Samodzielność w pracy oraz zdolność do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami projektowymi.
OFERUJEMY:
  • Dowolną formę zatrudnienia.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Prywatna opieka medyczna jak również ubezpieczenie na życie.
U nas rozwiniesz swoje pasje:
  • Sportową - (karta multisport, siłownia na terenie firmy, sala do squsha).
  • Jak również poszerzysz wiedzę z różnych dziedzin życia korzystając z biblioteki pracowniczej.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).