Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics AX

Globetek Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2920 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego klienta, notowanej na giełdzie spółki, będącej generalnym wykonawcą i kompleksowym dostawcą rozwiązań dla branży budowlanej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice / Możliwość pracy zdalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / B2B

Zadania:
  • Wdrożenie i rozwój systemu MS Dynamics AX
  • Tworzenie i modyfikacja aplikacji na potrzeby systemu
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowców i konsultantów
Wymagania:
  • Doświadczenie we wdrożeniu systemu oraz bardzo dobra znajomość MS Dynamics AX
  • Dobra znajomość narzędzi programistycznych środowiska .Net, Visual Studio
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne/ preferowane kierunki: informatyka, ekonometria-informatyka, matematyka, fizyka
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Microsoft SQL Server Reporting Service
Firma oferuje:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Udział w szkoleniach, dostęp do najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny