Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics NAV

CONNECTIS_
Warszawa
praca stacjonarna
2571 dni temu

Dodano: 2017-04-26   Nr ref. 5470/AD

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie

Dołącz do zespołu CONNECTIS_ i rozwijaj się z najlepszymi w ambitnym międzynarodowym projekcie. Pracuj z najnowszymi technologiami na stanowisku:

Warszawa

18 000 - 22 000 PLN netto

Opis stanowiska:
  • Tworzenie od podstaw produktu w najnowszej wersji Microsoft NAV (2016/2017) i Dynamics 365
  • Praca na co dzień z Extensions i Events w NAV 2017
  • Praca w metodyce Scrum
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju na stanowisku Team Leadera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • Innowacyjny projekt i wysokie standardy zarządzania
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna
  • 2000 zł za każde polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Elastyczne godziny, biuro w dogodnej lokalizacji, możliwość okazjonalnej pracy zdalnej i wyjazdów do Skandynawii
1. C/AL i C/Side to Twoja codzienność?
2. Masz doświadczenie jako programista Microsoft NAV?
3. Biegle mówisz po angielsku?
4. Zgłaszam się!
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000