Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Programista PHP Lubelskie
Programista PHP Symfony 2 z BDD / TDD

GZ Ecommerce Team
lubelskie
praca stacjonarna
2724 dni temu

Ogłoszenie numer: 1393213, z dnia 2016-11-21

Jesteśmy grupą około 40 osób zajmującą się projektami e-commerce w kraju i zagranicą. Pracujemy w Srcumie, lubimy się rozwijać. Ekipa w pracy jest bardzo pozytywna, więc będzie się dobrze pracowało, chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, bo wiemy jak jest to ważne.

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: ET/2016/kce/3298a

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty z doświadczeniem na stanowisko: Programista Silex - Symfony 2, rodzaj umowy do ustalenia (o prace/B2B).
Stawiamy na nowe technologie oraz skalowalną architekturę aplikacji. Lubimy Symfony2.
Zarówno w środowisku developerskim jak i produkcyjnym pracujemy na systemie Linux/Docker. Pracę organizujemy zgodnie z zasadami Agile/Scrum. Korzystamy z narzędzi CI/CR. Posiadamy biblioteczkę firmową w zakresie IT. Pracujemy w kilkuosobowym dynamicznym zespole. Praca jest wymagająca, ale i rozwojowa.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu PHP
  • Znajomość technologii działających po stronie klienta (XHTML, JavaScript (praktyczna umiejętność wykorzystania biblioteki JQuery), CSS), AJAX,
  • Znajomość systemów baz danych
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (preferowany Git)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z frameworkami np. Zend lub Silex/Symfony2.
  • Znajomość BDD lub TDD.
  • Chęć rozwoju i nauki.
  • Znajomość pracy w Scrum

Oferujemy

  • Wsparcie i pomoc w relokacji
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Mulit-sport lub OK system do wyboru
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Piłkarzyki
  • Wypady na paintball
  • Imprezy integracyjne