Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Programista PHP

Media4U Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4733 dni temu

Firma Media4U Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • programowanie serwisów internetowych
  • rozwijanie platform e-commerce
  • praca nad aplikacjami CMS, CRM
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 5.x
  • dobra znajomość html, xhtml, xml, css, JavaScript, Flash
  • dobra znajomość baz danych MySQL 5.x, PostgreSQL
  • doświadczenie w pracy z frameworkami
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy
  • duża odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość rozwoju osobistego
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)