Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    6 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

ON HR Consultants
mazowieckie
praca stacjonarna
4136 dni temu

Jedna z największych i najszybciej rozwijających się grup spółek działających w obszarze nowych technologii poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty  PHP.

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • wdrożenia systemów dla klientów z branży finansowej i telekomunikacyjnej
  • projektowanie i wytwarzanie zaawansowanych aplikacji webowych
  • rozwijanie istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • projektowanie i optymalizację baz danych

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML/CSS, PHP, Javascript, AJAX
  • dobra znajomość PostgreSql, mySQL
  • znajomość Zend Framework
  • umiejętność programowania obiektowego
  • pomysłowość i samodzielność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność w programowaniu
  • znajomość Python, Actionscript i/lub jQuery będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów
  • szansę rozwoju zawodowego pod okiem świetnych specjalistów