Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

G3 s.c.
Warszawa
praca stacjonarna
3997 dni temu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • programowanie aplikacji internetowych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP, JS, HTML, CSS, SQL
  • znajomość co najmniej jednego z frameworków dla PHP
  • podstawowa znajomość środowiska Linux
  • praktyczna umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji SVN
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych poparte przykładami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość Flash i ActionScript
Oferujemy:
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego