Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Performance Media Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6002 dni temu

Ogłoszenie numer: 38193, z dnia 2007-12-27

Firma Performance Media działa w branży marketingu internetowego. Specjalizuje się w pozycjonowaniu serwisów www oraz w budowie zaawansowanych serwisów internetowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, budowę oraz modyfikację serwisów internetowych. Praca samodzielna pod nadzorem doświadczonych osób.

Wymagania

- doświadczenie w MySQL i HTML - dobra znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku PHP z naciskiem na techniki obiektowe - znajomość SMARTY - umiejętność budowy stron z użyciem zaawansowanych technik CSS Osoba, której szukamy powinna być pomysłowa, odznaczać się dobrą organizacją pracy i być nastawiona na terminową realizację powierzonych zadań.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju zawodowego pracę w zespole zdolnych specjalistów możliwość szkoleń zawodowych przyjazną atmosferę