Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Programista iOS Gdańsk
Programista serwisów internetowych

Team Connect Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3998 dni temu

Team Connect jest nowoczesną, prężnie rozwijająca się spółką działającą na dynamicznie zmieniającym się rynku usług. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów, oferujemy szereg usług w ramach strategicznego doradztwa IT. Pomagamy i doradzamy we wszelkich działaniach związanych z szeroko pojętymi procesami informacyjnymi. Do każdego projektu staramy się dobrać unikalne propozycje i rozwiązania.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: TC/PSI/GD

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie architektury serwisów WWW, systemów wymiany danych, aplikacji i usług internetowych, z uwzględnieniem skalowalności wysokiej dostępności
  • Tworzenie stron WWW (PHP, XHTML, JavaScript)
  • Tworzenie stron WWW na urządzenia mobilne
  • Projektowanie i programowanie obiektowe warstwy logiki biznesowej (PHP, Java, JavaEE)
  • Projektowanie i programowanie elementów baz danych (SQL, PLSQL)
  • Projektowanie i tworzenie modułów biznesowych, usług i mechanizmów reużywalnych w skali całego Portalu
  • Integracja wykonywanych serwisów i aplikacji z systemami zewnętrznymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych: HTML, XTML, XML, JavaScript
  • Znajomość języka Java oraz platformy JavaEE
  • Praktyczna wiedza w zakresie projektowania architektury serwisów i aplikacji internetowych
  • Doświadczenie w implementacji wydajnych serwisów internetowych
  • Znajomość SQL oraz zagadnień projektowania baz danych
  • Znajomość środowiska Linux
  • Mile widziana znajomość języka C
Oferujemy:
  • Projekt dla portalu internetowego
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji oraz poznania nowych technologii podczas pracy przy ciekawych projektach
  • Wybór formy zatrudnienia
Forma kontaktu:

Find us on Facebook!

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)