Najnowsze oferty pracy

  • Programista

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres zadań na stanowisku: projektowanie i rozwój oprogramowania, rozbudowa, modyfikowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania do urządzeń elektronicznych.
  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Programista C Wrocław
Programista systemów wbudowanych

CAISSON
Wrocław
praca stacjonarna
2385 dni temu

Ogłoszenie numer: 1835029, z dnia 2017-11-13

Caisson Elektronik Polska Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarze rozwoju oprogramowania, produkcji oraz sprzedaży: przyrządów pomiarowych oraz urządzeń audio.

Posiadamy kompetencje techniczne obejmując stanowiska: programistów, konstruktorów oraz inżynierów z innych dziedzin, dzięki czemu oferujemy kompleksowe podejście do projektu.

Poprzez współpracę z szerokim gronem dystrybutorów mierniki firmy Caisson są dostępne w całej Europie oraz w Azji i Ameryce.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Programowanie systemów wbudowanych
  • Projektowanie układów analogowo - cyfrowych
  • Testowanie urządzeń i tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej
  • Programowanie mikrokontrolerów w języku C
  • Znajomość programów typu ECAD preferowany EAGLE PCB DESIGN
  • Znajomość programów typu SPICE

Mile widziane

  • Znajomość architektury mikrokontrolerów z rodziny Cortex-M
  • Posiadanie w dorobku zrealizowanych projektów (również hobbistycznie)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Jedno zmianowy tryb pracy
  • Młody, dynamiczny zespół gwarantujący, że każdy dzień pracy będzie szczególny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju