Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Programista WINDOWS

Net P.C.
Gdańsk
praca stacjonarna
6557 dni temu

Ogłoszenie numer: 21307, z dnia 2006-07-05

Net P.C.

Net P.C. istnieje na rynku od roku 2000. Głównym źródłem przychodów firmy jest realizacja projektów informatycznych na indywidualne zamówienia klientów. Zajmujemy się również opieką informatyczną i audytami serwerów i sieci komputerowych. Jesteśmy akredytowanym wykonawcą zadań w ramach funduszy europejskich PHARE oraz Sektorowego Programu Operacyjnego

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: WIN/09/06

Opis stanowiska

Poszukujemy programistów do rozwoju prowadzonych przez nas projektów aplikacji realizowanych dla klientów korporacyjnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: a. biegłej znajomosc C++, C b. znajomości MFC oraz Windows API, c. bardzo dobrej znajomoscia MS Visual d. znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL) e. znajomość protokolów TCP/IP, HTTP(S), SSL f. znajomość XML/SOAP/Web Services e. znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo f. samodzielności, g. komunikatywności, h. umiejętności pracy w zespole. i. umiejętność analitycznego myślenia j. dodatkowymi atutami będą umiejętności programowania w JAVA oraz znajomość technologii Apache, FTP, WebDav

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym i rozwijającym się zespole programistów z możliwością rozwoju zawodowego. Pracownicy firmy objęci są programem szkoleń zgodnym z wymaganiami stanowiska pracy.