Zobacz więcej ofert pracy

PROGRAMISTA WWW

stat24 Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5623 dni temu

Ogłoszenie numer: 54196, z dnia 2008-12-24

stat24 Sp. z o.o. to najszybciej rozwijająca się firma świadcząca usługi monitorowania oglądalności witryn internetowych na polskim rynku. Usługi dostarczane przez firmę zostały uznane za standard badań oglądalności małych i średnich witryn internetowych. Naszym rozwiązaniom, opartym na najnowszej technologii, zaufały największe podmioty z branży internetowej, takie jak Grupa Ogicom, home.pl, INTERIA.PL, Onet.pl, Polskie Badania Internetu, SISCO. Aktualnie stat24 obsługuje, bezpośrednio i poprzez sieć Partnerów, ponad 1 000 000 kont.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Realizacja zadań związanych z programowaniem - Projektowanie i rozwój narzędzi administracyjnych

Wymagania

- Doskonała znajomość technologii PHP - Bardzo dobra znajomość XML, JavaScript, DHTML, CSS - Umiejętność projektowania baz danych MySQL - Umiejętność projektowania interfejsów użytkownika - Umiejętność pracy w zespole - Samodzielność, inteligencja, dokładność i komunikatywność - Zaangażowanie i inicjatywa - Znajomość języka angielskiego - Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym - Doświadczenie w programowaniu serwisów WWW

Oferujemy

- udział w budowaniu sukcesu firmy na rynkach polskim i zagranicznym - rozwój zawodowy - udział w budowaniu standardu w usługach internetowych