Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Programista (wytwarzanie oprogramowania)

Net P.C.
Gdańsk
praca stacjonarna
4817 dni temu

Ogłoszenie numer: 139201, z dnia 2011-03-16

Net P.C.

Net P.C. to dynamicznie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2000 roku. Od początku funkcjonowania specjalizuje się w tworzeniu indywidualnie opracowanego oprogramowania dla instytucji publicznych, osób prywatnych i dużych korporacji biznesowych. Oprócz dedykowanych aplikacji internetowych tworzy portale tematyczne oraz spersonalizowane aplikacje okienkowe. Świadczy opiekę informatyczną oraz audyty serwerów i sieci komputerowych, jak również zapewnia usługi hostingowe w posiadanym Centrum Danych. Net P.C. realizuje projekty jako podwykonawca klientów korporacyjnych (na podstawie stałych umów outsourcingu), jak również przygotowuje systemy informatyczne sygnowane własną marką (zarówno na zlecenia podmiotów administracji publicznej, jak i firm sektora prywatnego).

Priorytetem firmy są niezawodne systemy i serwisy informatyczne, które dają satysfakcję klientom, przyczyniając się do ich rozwoju.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: PRO/02/11

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m. in.:

  • programowanie wysokowydajnych serwisów i usług internetowych
  • tworzenie stron WWW (PHP, XHTML, JavScript),
  • tworzenie stron WWW na urządzenia mobilne,
  • programowanie logiki biznesowej serwisów i usług internetowych,
  • projektowanie i programowanie elementów baz danych (SQL, PL SQL),
  • tworzenie modułów biznesowych, usług i mechanizmów reużywalnych w skali całego portalu

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP,
  • znajomość programowania obiektowego,
  • znajomość SQL oraz zagadnień projektowania baz danych,
  • znajomość HTML, XML, JavaScript,
  • wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci ostatnich lat),
  • znajomość środowiska Linux,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka JAVA.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z doświadczonym zespołem programistów
  • możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • pracę związaną z nowoczesnymi technologiami