Zobacz więcej ofert pracy

PROGRAMISTA

BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4830 dni temu

Ogłoszenie numer: 137002, z dnia 2011-02-24

specjalistyczny terminal świadczący profesjonalne usługi głównie w zakresie przeładunku, składowania kontenerów i pojazdów, a także formowania i rozformowania kontenerów oraz magazynowania drobnicy, należący do międzynarodowego operatora terminali kontenerowych ICTSI z siedzibą na Filipinach -  w związku z realizacją nowego projektu poszukuje osoby do Działu Informatyki na stanowisko:

PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie udział przy opracowywaniu systemu biznesowego, w tym programowanie aplikacji, opracowywanie raportów, wykonywanie testów oraz przygotowywanie dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane o profilu informatycznym
  • dobra znajomość oraz minimum dwuletnie doświadczenie w programowaniu: język C++, biblioteka QT, aplikacje webowe (Java)
  • doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle 10 i/lub 11
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie z SOA i zasilaniem hurtowni danych, XML, BPEJ