Zobacz więcej ofert pracy

Programista

PN standard
Łódź
praca stacjonarna
4571 dni temu

Firma PN standard sp.j., poszukuje pracownika w Łodzi na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • tworzenie oprogramowania wg specyfikacji
  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projektowanie oprogramowania
  • kreatywne rozwijanie założeń i projektu
  • dokumentowanie prowadzonych projektów
  • raportowanie wykonanych zadań
Wymagania:
  • znajomość języka C#
  • doświadczenie w budowie aplikacji webowych (ASP.NET)
  • wskazana znajomość xhtml, css, ajax, javascript
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (mile widziane doświadczenie z MS SQL Server lub Oracle)
Oferujemy:
  • interesującą i rozwijającą pracę
  • kontakt z nowymi technologiami informatycznymi
  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia i certyfikatów
  • elastyczny i adekwatny system wynagrodzeń