Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Net P.C.
Gdańsk
praca stacjonarna
6585 dni temu

Ogłoszenie numer: 20630, z dnia 2006-06-06

Net P.C.

Net P.C. istnieje na rynku od roku 2000. Głównym źródłem przychodów firmy jest realizacja projektów informatycznych na indywidualne zamówienia klientów. Zajmujemy się również opieką informatyczną i audytami serwerów i sieci komputerowych. Jesteśmy akredytowanym wykonawcą zadań w ramach funduszy europejskich PHARE.

Programista

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty do rozwoju prowadzonych przez nas projektów internetowych portali miejskich oraz aplikacji nadzoru przepływu dokumentów i czasu pracy jak również nowo realizowanych zadań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: a. doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP, b. znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo c. znajomości relacyjnych baz danych (MySQL), d. znajomości XML, HTML, JavaScript, e. znajomości środowisk Linux, Windows, f. samodzielności, g. komunikatywności, h. umiejętności pracy w zespole. i. umiejętność analitycznego myślenia j. dodatkowymi atutami będą umiejętności programowania w C++,C#, JAVA oraz znajomość technologii ASP.NET

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym i rozwijającym się zespole programistów z możliwością rozwoju zawodowego. Pracownicy firmy objęci są programem szkoleń zgodnym z wymaganiami stanowiska pracy.