Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Net P.C.
Gdańsk
praca stacjonarna
6363 dni temu

Ogłoszenie numer: 25710, z dnia 2007-01-15

Net P.C.

Net P.C. istnieje na rynku od roku 2000. Głównym źródłem przychodów firmy jest realizacja projektów informatycznych na indywidualne zamówienia klientów. Zajmujemy się opieką informatyczną i audytami serwerów i sieci komputerowych. Na podstawie stałych umów współpracy obsługujemy średnie i duże firmy oraz instytucje publiczne na terenie Trójmiasta. Jesteśmy akredytowanym wykonawcą zadań w ramach funduszy europejskich PHARE oraz Sektorowego Programu Operacyjnego

Programista

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: Programista/12/06

Opis stanowiska

Poszukujemy programistów do rozwoju prowadzonych przez nas projektów internetowych systemów informatycznych oraz aplikacji nadzoru przepływu dokumentów i rozliczania czasu pracy. Do zadań nowych pracowników należeć będzie projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji głównie w językach PHP oraz C#

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci IV, V roku), - doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP, - znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo - znajomości relacyjnych baz danych - znajomości XML, HTML, JavaScript, - znajomości środowisk Linux, Windows, - samodzielności, - komunikatywności, - umiejętności pracy w zespole. - umiejętność analitycznego myślenia - dodatkowymi atutami będą umiejętności programowania C#, JAVA oraz znajomość technologii ASP.NET

Oferujemy

Oferujemy pracę w młodym i rozwijającym się zespole z możliwością rozwoju zawodowego. Pracownicy firmy objęci są programem szkoleń zgodnym z wymaganiami stanowiska pracy.