Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Tczew
Programistów PHP

Globalvanet sp. z o.o
Tczew, Tczew i zdalnie
praca stacjonarna
5609 dni temu

Ogłoszenie numer: 55132, z dnia 2009-01-09

globalvanet.com - Information Technology

Miejsce pracy: Tczew, Tczew i zdalnie

Opis stanowiska

  • projektowanie i implementacja nowych systemów informatycznych i portali internetowych
  • rozbudowa istniejących projektów

  • Wymagania

  • doskonała znajomość technologii PHP
  • umiejętność programowania obiektowego
  • umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość frameworka Symfony/Zend/CakePHP/innych.

  • Oferujemy

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezstresową pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowy na pełen etat, w siedzibie firmy i/lub zdalnie
  • pracę nad ciekawymi projektami

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.