Project Manager (biurowce)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Project Manager (biurowce)

Poznaj stanowisko:
Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...


czytaj więcej: Kierownik Projektu

Praca Kierownik Projektu

Project Manager (biurowce) - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Nieruchomości / dolnośląskie / Wrocław

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Doradca ds. nieruchomości Freedom Nieruchomości dolnośląskie

Doradca Klienta Kupującego Expander Advisors Sp. z o.o. dolnośląskie

Manager ds. komercjalizacji (k/m) ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K. dolnośląskie

Doradca ds. kredytów hipotecznych Wilsons Nieruchomości dolnośląskie

Doradca ds. Nieruchomości Wilsons Nieruchomości dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Project Manager (biurowce)
Wrocław
Project Manager (biurowce)
Wrocław
Nr Ref.: 1068931
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Naszym klientem jest deweloper powierzchni komercyjnych, który w związku z rozwojem organizacji poszukuje osoby na stanowisko Project Managera.
Osoba, która obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za całościowe zarządzanie projektem, z uwzględnieniem koordynacji projektowej, przygotowania i kontroli budżetu, planowania i zarządzania harmonogramem oraz negocjacji z władzami lokalnymi oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w projekt. Project Manager odpowiadać będzie za nadzór nad budową oraz ścisłą współpracę w trakcie całości procesu inwestycyjnego z działem sprzedaży oraz działem marketingu.
Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji posiadać będzie doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach komercyjnych (mile widziane doświadczenie przy projekcie biurowym). Poszukujemy osób mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umieją podejmować decyzje oraz potrafią zarządzać zespołem dedykowanym do projektu. W przypadku tego stanowiska wymagana jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co zyskujesz?
Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pracę przy ciekawych projektach. Wynagrodzenie na poziomie 15 000 - 22 000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia Kandydata).


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS