Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Project Manager - Kierownik Projektu Platformy Internetowej

B2B Online sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5100 dni temu

Ogłoszenie numer: 101216, z dnia 2010-05-31

B2B Online Sp. z o.o. powstała w 2010 roku w celu realizacji dużego portalu e-commerce dla sektora sprzedaży hurtowej B2B. Projekt uzyskał 2-letnie finansowanie z programu rozwoju Innowacyjna Gospodarka.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PM-1

Opis stanowiska

Kierownik Projektu odpowiedzialy jest za planowanie i nadzor realizacji duzego projekty platformy internetowej dla e-commerce. Projekt platformy otrzymal dofinansowanie z programu rozwoju Innowacyjna Gospodarka.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych projektów informatycznych
  • Znajomość technologii i budowy nowoczesnych portali internetowych
  • Dynamiczny charakter i samodyscyplina w aktywnym prowadzeniu działań projektowych
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Certyfikat kwalifikacji w prowadzeniu projektów mile widziany

Oferujemy

  • Praca stała we Wrocławiu na umowe o prace
  • Możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w młodym dynamicznym zespole