Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Project Manager ( Przepompownie )

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
małopolskie, Warszawa - Ural
praca stacjonarna
5105 dni temu

Ogłoszenie numer: 103463, z dnia 2010-05-28

Omega Resource Group(certyfikat nr 1595) jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska inżynierskie oraz specjalistyczne.

Miejsce pracy: małopolskie, Warszawa - Ural

Nr Ref.: PMURJK

Opis stanowiska

• Nadzorowanie i kierowanie procesem zarządzania budową, samodzielne prowadzenie projektu ( pezepompownie na terenie Rosji i Ukrainy ) • Monitorowanie kosztów oraz postępów w realizacji projektu • Bezpośredni kontakt z wykonawcami/projektantami w sprawach związanych z kosztami projektu • Przygotowywanie planów realizacji inwestycji • Przygotowywanie raportów dotyczących stanu zaawansowania projektu i robót w celu zapewnienia zgodności planów ze specyfikacjami kontraktu • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją inwestycji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (ochrona środowiska) • Doświadczenie zawodowe w branży budowlanej • Znajomość przepisów Prawa budowlanego • Znajomość Warunków Kontraktowych wg FIDIC • Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów biurowych • Znajomość języków : rosyjski i niemiecki • Prawo jazdy kategorii B • Uprawnienia budowlane sanitarne

Oferujemy

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie • Samodzielność w działaniu • Pracę w świetnej atmosferze i ze wspaniałymi ludźmi • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy