Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Project Manager - serwis generatorów

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Wrocław
praca stacjonarna
4818 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc S.A. (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją  wysokiej klasy specjalistów.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr Ref.: PMG/AAS/02

Zadania:

    • zarządzanie projektem w zakresie serwisu generatorów
    • koordynowanie prac podwykonawców
    • współpraca z inspektorami nadzoru
    • oferowanie/przygotowanie kontraktu do realizacji/nadzór nad realizacją

Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego powiązanego z generatorami
    • wykształcenie wyższe o profilu energetycznym
    • znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

    • pracę w firmie będącej liderem na rynku energetycznym w Polsce
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • pracę przy ciekawych projektach

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)