Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Indie
PROJECT MANAGER w górnictwie

Building Business Bridges Poland Sp. z o.o.
Indie, północ kraju
praca stacjonarna
3902 dni temu

Ogłoszenie numer: 312550, z dnia 2013-09-19

Firma Building Business Bridges Poland Sp. Z o.o zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników za granicą. Nasza firma posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego i została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3944 w zakresie pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych.

Miejsce pracy: Indie, północ kraju

Opis stanowiska

Dla naszego kontrahenta - międzynarodowej firmy z branży górniczej - poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Project Manager przy pogłębianiu szybów w Indiach.

Oprócz roli doradczej, kierownik projektu odpowiedzialny będzie za kierowanie zespołem i koordynację uwag wniesionych przez ekspertów technicznych i nietechnicznych.

Wymagania

Wymagane jest co najmniej 5-letnie doświadczenie w górnictwie szczególnie w pracach z zakresu pogłębiania szybów. Mile widziane doświadczenie i udowodniona zdolność zarządzania zespołem oraz doświadczenie we wprowadzaniu zmian. Odpowiedni kandydat powinien posiadać kierunkowe wykształcenie wyższe,  wykazywać się biegłą znajomością języka angielskiego w mowie i w piśmie oraz znajomością zagadnień szeroko rozumianej branży górniczej.

Oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowej renomie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na okres od 6 miesięcy do 2 lat