Ogłoszenie numer: 1774788, z dnia 2017-09-14

TDC POLSKA jest jedną z pierwszych polskich firm specjalizujących się w reklamie dynamicznej, która charakteryzuje się przekazem treści reklamowych przy wykorzystaniu cyfrowych paneli LCD w technologii Digital Signage. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane produkty kierowane do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Obecnie poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i zaangażowanych w pracę osób na
stanowisko:

Project manager z językiem angielskim

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowanie ofert handlowych z branży Digital Signage, audio-wideo, multimedia,
  • organizowanie tłumaczeń/ tłumaczenie dokumentów, redagowanie pism oraz konwersacje biznesowe w języku angielskim,
  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych z podmiotami zagranicznymi (urzędy, organizacje),
  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów (wyjazdy zagraniczne),
  • spotkania i kontakt z Klientami na terenie Polski i Europy
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych inwestycji,
  • zarządzanie i planowanie budżetów, szacowanie kosztów na różnorodne projekty IT,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • udzielanie całościowego wsparcia w zakresie projektów zagranicznych.

Wymagania

  • znajomość zagadnień z branży informatycznej, sprzedaży i marketingu,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • otwartość, komunikatywność,

  • dyspozycyjność czasowa,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - pensja podstawowa + prowizja,

  • możliwość zdobycia bardzo cennego rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym, energicznym zespole,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim i niemieckim.

Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl