Ogłoszenie numer: 1774788, z dnia 2017-09-14

TDC POLSKA jest jedną z pierwszych polskich firm specjalizujących się w reklamie dynamicznej, która charakteryzuje się przekazem treści reklamowych przy wykorzystaniu cyfrowych paneli LCD w technologii Digital Signage. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane produkty kierowane do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Obecnie poszukujemy energicznych, odpowiedzialnych i zaangażowanych w pracę osób na
stanowisko:

Project manager z językiem angielskim

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowanie ofert handlowych z branży Digital Signage, audio-wideo, multimedia,
  • organizowanie tłumaczeń/ tłumaczenie dokumentów, redagowanie pism oraz konwersacje biznesowe w języku angielskim,
  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych z podmiotami zagranicznymi (urzędy, organizacje),
  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów (wyjazdy zagraniczne),
  • spotkania i kontakt z Klientami na terenie Polski i Europy
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych inwestycji,
  • zarządzanie i planowanie budżetów, szacowanie kosztów na różnorodne projekty IT,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • udzielanie całościowego wsparcia w zakresie projektów zagranicznych.

Wymagania

  • znajomość zagadnień z branży informatycznej, sprzedaży i marketingu,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • otwartość, komunikatywność,

  • dyspozycyjność czasowa,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - pensja podstawowa + prowizja,

  • możliwość zdobycia bardzo cennego rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym, energicznym zespole,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim i niemieckim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl