Project Manager

Horyzont Doradztwo Personalne

13 godz. temu

Nasz Klient to niemiecki koncern zatrudniających kilkadziesiąt tysięcy pracowników na wszystkich kontynentach. Oferuje wysoce wyspecjalizowane usługi dla przemysłu i budownictwa. W związku z dużą ilością realizowanych projektów poszukujemy Project Managera (południowa Polska).

Nr Ref.: 3636/PR

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:

  • kierować realizacją projektu/ów,
  • zarządzać budżetem projektu,
  • brać udział w pozyskiwaniu nowych projektów,
  • brać udział w ofertowaniu i negocjacjach z Klientami,
  • kierować zespołem.
Wymagania:

Aby dobrze wywiązać się z ww zadań Klient oczekuje:

  • umiejętności sprawnego posługiwania się w mowie i piśmie w co najmniej jednym lub najlepiej w dwóch z wymienionych języków - angielski, niemiecki, hiszpański, francuski,
  • umiejętności posługiwania się pakietem Ms Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
  • chęci pomagania innym ludziom,
  • aktywnej postawy w procesie rozwiązywania problemów i radzenia sobie z trudnościami,
  • doświadczenia w zarządzaniu realizacją projektów budowlanych.

Mile widziane będą także:

  • doświadczenie w budownictwie przemysłowym,

  • doświadczenie w na stanowisku Kierownika Projektu Budowlanego,

  • uprawnienia budowlane,

  • studia podyplomowe lub kursy z zakresu zarządzania projektami.

Oferujemy:
  • Osoba zatrudniona zostanie w stabilnej firmie z kilkudziesięcioletnią historią.
  • Praca odbywać się będzie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 Kontakt telefoniczny w razie dodatkowych pytań: 603-179-463.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Project Manager / Kierownik Projektu Praca Project Manager / Kierownik Projektu