Project Manager

Hays Poland

Okolice Krakowa

749 dni temu

Project Manager
Okolice Krakowa
Project Manager
Okolice Krakowa
Nr Ref.: 1070679

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Nasz Klient, międzynarodowa firma z branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Project Manager.

Celem stanowiska jest koordynacja projektu od fazy nominacji do fazy wdrożenia produktu do produkcji seryjnej zgodnie z założonym harmonogramem. Project Manager swoje zadania będzie realizował poprzez koordynację i nadzór zespołów projektowych (7 - 9 os), planowanie i zarządzanie budżetem związanym z rozwojem produktów bezpośredni kontakt z klientem zewnętrznym (OEM) w sprawach związanych z realizacją projektów.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, min. 2-letniego doświadczenia w zakresie zarządzania projektami – doświadczenie w branży automotive będzie dużym atutem. Ponadto istotna będzie znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji. Z uwagi na zakres odpowiedzialności ważne będą wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność komunikowania się z osobami na różnych szczeblach organizacji oraz doświadczenie we współpracy z klientem.

W zamian za zaangażowanie i profesjonalizm, nasz Klient oferuje zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku; ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę oraz realne możliwości rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Rekrutują z Praca.pl