Projektant 3D
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Projektant 3D

Poznaj stanowisko:
Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...

czytaj więcej: Projektant

Praca Projektant

Projektant 3D - Ogłoszenie archiwalne

Praca Adecco Poland Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / Czeladź

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Projektant/ Konstruktor Moltton Poland śląskie

Projektant Branży Elektrycznej Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J. śląskie

Projektant Układów Telemechaniki i Telekomunikacji Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J. śląskie

Projektant / Kosztorysant instalacji sanitarnych oraz HVAC P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k. śląskie

Młodszy Projektant systemów i układów hydraulicznych lub smarnych HYDAC Sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju.W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta z terenu Czeladzi, pilnie poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie/ Czeladź

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie lamp w 3D
  • Porządkowanie dokumentów technicznych
  • Układanie zadań dla lasera skorelowanych z gięciem
  • Sporządzanie ofert i kosztorysów

  • Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy
  • Chcesz się uczyć i rozwijać
  • Masz głowę pełną pomysłów
  • Posiadasz wykształcenie min. techniczne
  • Jesteś samodzielny w działaniu
  • Znasz programy typu: Solid Edge, AutoCad lub inne
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu min. komunikatywnym
Nasz Klient oferuje:

  • Pracę na gotowych komponentach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość poszerzania wiedzy z zakresu projektowania
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku między 7:00, a 18:00 (z możliwością wyboru godzin pracy)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS