Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy
małopolskie, Kwidzyn
małopolskie, Częstochowa

2016-07-21

Architektura, Inżynieria / Projektowanie

małopolskie

2016-07-20

małopolskie, Kraków, Nowy Sącz
małopolskie, Kraków

Projektant branży elektrycznej- Ogłoszenie archiwalne

Praca Klient portalu Praca.pl / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / małopolskie / Kraków

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1001228, z dnia 2016-02-24

Klient portalu Praca.pl

Grupa kapitałowa działająca na rynku Polskim oraz w Europie południowo-wschodniej, prowadząca działalność biznesową w gałęziach gospodarki,  takich jak: - wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego - produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej - obiekty służące ochronie środowiska, - instalacje przemysłowe i obiekty infrastrukturalne poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Projektant branży elektrycznej

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Samodzielne sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych oraz innej dokumentacji technicznej
  • Pełnienie nadzorów autorskich
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji i pomiarów dla celów projektowych
  • Organizacja i nadzór realizowanych inwestycji i przeglądów technicznych
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót, oraz kosztorysów i przedmiarów robót
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert

Wymagania

  • Dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w zakresie projektowa instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych
  • Wykształcenie wyższe, techniczne, kierunek: Elektrotechnika, (dodatkowym atutem będzie ukończone technikum o profilu elenktycznym)
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym środowiska CAD (AutoCAD, Microstation), pakietu Office
  • Znajomość oprogramowania RELUX i DIALUX oraz znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową, uprawnienia SEP D i E do 15kV
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego