Barona jest międzynarodową firmą z sektora usług HR, której wizją jest przeprojektowanie procesu rekrutacji. Prowadzimy działalność w siedmiu krajach, które dają nam możliwość rekrutowania i relokacji osób poszukujących pracy za granicą. W Polsce specjalizujemy się w rekrutacji wielojęzycznej w BPO / SSC / ITO, produkcji, inżynierii i branży IT. Barona powstała w Finlandii 15 lat temu i jest obecnie liderem na rynku fińskich usług HR o przychodach 165 mln €. Barona Human Resource Services Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia (nr licencji 8297) oraz członkiem Polskiego Forum HR.

W imieniu naszego klienta, skandynawskiej firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa technicznego, technologii środowiskowej i architektury, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Projektant branży przemysłowej / Konstruktor

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Projektowanie w zakresie konstrukcyjno-budowlanym (inżynieria przemysłowa)

  • Analiza dokumentacji techniczno-projektowej

  • Budowanie zespołu i koordynowanie jego prac

  • Przygotowywanie ofert i działanie jako kierownik projektu (PM)

  • Zarządzanie projektem i nadzór konstrukcyjny nad jego realizacją

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy przy projektach typowo przemysłowych (hale produkcyjne, budynki komercyjne, kominy przemysłowe etc.)

  • Min. 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Posiadania pełnych uprawnień projektowych

  • Umiejętności przygotowywania ofert i gotowości do uczestniczenia w procesie ofertowania

  • Otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów

  • Komunikatywności, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Wcześniejszego uczestniczenia w przygotowaniu projektów

  • Doświadczenia w branży petrochemicznej/gazowej/energetycznej

Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w nowym biurze w centrum Krakowa

  • Stabilne zatrudnienie przy ambitnych projektach

  • Pracę w renomowanej firmie o skandynawskiej kulturze pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Barona HR Services Sp. z o.o.

Barona, founded in 1999, is the largest company in the HR services industry in Finland. In addition to Finland, we also operate in Sweden, Russia, Estonia, and Poland.

Annually we recruit about 10,000 professionals in Finland in the fields of office, IT, logistics, industry, construction, and health and social care services on both permanent and temporary bases. In addition, we accommodate over 30,000 people every year. We have also implemented the largest outsourcing initiatives in the industry and generated significant cost benefits for our clients by streamlining their service production and producing some of the services as outsourced services. To read more about the company, click www.barona.fi or www.barona.pl

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl