Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Projektant CAD

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
śląskie
praca stacjonarna
4726 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie działający od 2005 roku. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Dla naszego klienta, firmy inżynierskiej z branży motoryzacyjnej poszukujemy pilnie Inżynierów Konstruktorów z doświadczeniem minimum 1 rok w pracy w programie NX (Unigraphics 7.5).

Zadania:

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało przygotowanie modeli 3D oraz dokumentacji.

Wymagania:

    • doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej lub lotniczej
    • bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD (Unigraphics)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie wyższe (preferowane mechanika i budowa maszyn)
    • gotowość do odbywania sporadycznych podróży międzynarodowych

Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki do pensji
    • stabilną pracę i możliwości rozwoju

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)