Projektant Instalacji Elektrycznych
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Projektant Instalacji Elektrycznych

Poznaj stanowisko:
Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...

czytaj więcej: Projektant

Praca Projektant

Projektant Instalacji Elektrycznych - Ogłoszenie archiwalne

Praca Mondi Pro Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Inżynieria / Projektowanie / Serwis / Technika / Montaż / dolnośląskie / Głogów

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Projektant PCB Cadring Polska Sp. z o.o. dolnośląskie

Projektant/-ka w Pracowni Elektrycznej Electrum Sp. z o.o. dolnośląskie

Projektant/-ka w Zespole Obwodów Wtórnych Stacji Elektroenergetycznych Electrum Sp. z o.o. dolnośląskie

Projektant/-ka w Zespole Konstrukcyjnym Electrum Sp. z o.o. dolnośląskie

Projektant płytek drukowanych PCB Recruit.pl dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 22 oddziały w Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głogów
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie projektów instalacji elektrycznych
  • Analiza wymogów technicznych i potrzeb dla danego projektu
  • Uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
  • Przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji elektrycznych
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie projektowe na średnim napięciu
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie