Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Projektant(ka) krojów / Technolog szycia / Kierownik krojowni

Wychamet-Babyactive
Częstochowa, Częstochowa i okolice
praca stacjonarna
4810 dni temu

Ogłoszenie numer: 138753, z dnia 2011-04-01

Firma produkuje wózki i artukuły dziecięce od 1981r.

Miejsce pracy: Częstochowa, Częstochowa i okolice

Opis stanowiska

  • Projektant(ka) poszycia - kroju, wzoru i koloru wózka dziecięcego od projektu po wykonanie.

Wymagania

  • Znajomość technologii krojenia i szycia.
  • Umiejętności szycia na maszynie
  • Dokładność, dbałość o  szczegóły
  • Kreatywność i innowacyjność w pracach projektowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu kompozycji obrazu i kolorystyki,
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się programem Photoshop,Corel
  • Umiejętność przygotowywania gotowych obiektów graficznych
  • Komunikatywność
  • Terminowość

Oferujemy

  • Stałą pracę (umowa o pracę)
  • Pracę w wiodacej firmie w swojej branży,