Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Projektant Mostów

DTH Selection
lubelskie, Miejsce pracy: Warszawa / Poznań
praca stacjonarna
4862 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym klientem jest globalny dostawca profesjonalnych rozwiązań technicznych dla budownictwa.

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Warszawa / Poznań
Nr Ref.: 03/PR/PAPL

Zakres obowiązków:
  • samodzielne wykonywanie ofert cenowych,
  • samodzielne wykonywanie opracowań i projektów technicznych wraz z zestawieniami sprzętu,
  • opracowywanie projektów deskowań specjalnych,
  • wykonywanie obliczeń statycznych dla projektów wykonawczych, w tym projektów deskowań specjalnych,
  • nadzór nad pracą podległego zespołu,
  • doradztwo techniczne,
  • reprezentacja firmy w kontaktach z Klientem, udział w sprawach organizacyjnych związanych z obsługą kontraktu,
  • koordynacja projektów z działem handlowym i logistyką,
  • nadzór nad prawidłowym montażem sprzętu na budowie,
  • prowadzenie szkoleń dla wykonawców.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa,
  • dobra znajomość robót żelbetowych, deskowań, rusztowań systemowych,
  • bardzo dobra znajomość statyki budowli i wytrzymałości materiałów oraz programów do statyki: RM-WIN oraz ROBOT,
  • bardzo dobra znajomość programów AutoCAD oraz pakietu Office,
  • samodzielne projektowanie skomplikowanych konstrukcji,
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia pracy

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl