Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Projektant Poziomów Gier Komputerowych/wrocław

Techland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6947 dni temu

Ogłoszenie numer: 11776, z dnia 2005-05-11

TECHLAND jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów gier oraz programów multimedialnych w Polsce. Firma powstała w 1991 roku i początkowo skupiała się na dystrybucji oprogramowania. Od 1997 TECHLAND zajmuje się również tworzeniem własnych produktów - gier, programów użytkowych i aplikacji edukacyjnych, które prezentuje na większości targów komputerowych na całym świecie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Glownym zadaniem osoby pracujacej na tym stanowsku bedzie budowanie przebiegu gry przy uzyciu edytora ChromeEd

Wymagania

Od kandydatow oczekujemy: - podstawowej umiejetnosci programowania - znajomosci wspolczesnego rynku oprogramowania i gier komputerowych (poszukujemy osob zywo interesujacych sie grami komputerowymi i grajacych w gry komputerowe) - bieglej obslugi komputera,znajomosci sprzetu komputerowego - dyspozycyjnosci - bardzo dobrej organizacji pracy, umiejetnosci wspolpracy i komunikatywnosci Mile widziana znajomosc narzedzi edycyjnych dotyczacych gier komputerowcyh (np. ChromEd)

Oferujemy

Oferujemy: - prace stala / wstepnie na umowe o dzielo - prace w mlodym zespole - profesjonalizm - mozliwosc uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych gier komputerowcyh - nowoczesne narzedzia pracy