Zobacz więcej ofert pracy

Projektant – Programista JEE

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3976 dni temu

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. to spółka z 16- letnią tradycją, obecnie jeden z czołowych polskich producentów rozwiązań informatycznych i dostawców profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
W związku z dynamicznym rozwojem, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki i zadania:

  • Rozwój oprogramowania
  • Tworzenie i uzupełnienie dokumentacji
  • Testowanie rozwiązań
  • Wsparcie operacyjne
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników

Wymagania:

  • Ogólna wiedza na temat programowania zorientowanego obiektowo
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych lub prowadzenia audytu bezpieczeństwa informacji
  • doświadczenie w wykonywaniu testów bezpieczeństwa aplikacji i systemów teleinformatycznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe powyżej 5 lat

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania systemów opartych o PKI
  • Doświadczenie w projektowaniu lub implementacji mechanizmów zabezpieczeń

Pożądane cechy osobowe:

  • Systematyczność i uporządkowanie
  • Zamiłowanie do programowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność i cierpliwość w stosunku do niestandardowych wymagań klienta

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatna opiekę medyczną