Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
  • Programista

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres zadań na stanowisku: projektowanie i rozwój oprogramowania, rozbudowa, modyfikowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania do urządzeń elektronicznych.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista C Warszawa
Projektant - Programista (junior/mid/senior)

Transbit Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1169 dni temu
Projektant - Programista
(junior/mid/senior)
Miejsce pracy: Warszawa

Transbit Sp. z o.o. to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, to także dobrze oceniany, bezpieczny, stabilny i przyjazny pracodawca. Głównym obszarem działalności Transbit Sp. z o.o. jest tworzenie kompletnych i zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych – polowych i stacjonarnych. Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.
Transbit Sp. z o.o. jest stabilnym i uczciwym Pracodawcą. To miejsce, gdzie w profesjonalnym i przyjaznym środowisku Pracownik zdobywa nowe kompetencje i czuje się doceniany, gdzie może realizować interesujące projekty, miejsce, gdzie Pracowników traktuje się w sposób indywidualny i pełen szacunku. Zapraszamy, dołącz do grona zawodowców w łączności!

OPIS STANOWISKA:
  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania;
  • projektowanie architektury oprogramowania;
  • opracowywanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji;
  • opracowywanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych;
  • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych;
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
WYMAGANIA MERYTORYCZNE:
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne);
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku dla stanowisk poziomu mid/senior lub absolwenci/studenci ostatnich lat studiów dla poziomu junior;
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C i C++ w co najmniej jednym z obszarów:
  • w przestrzeni jądra systemu Linux (sterowniki obsługi urządzeń, uruchamianie platformy);
  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery/DSP (bez systemu operacyjnego/RTOS);
  • w przestrzeni użytkownika (middleware, GUI);
  • znajomość podstaw algorytmów i struktur danych oraz programowania współbieżnego;
  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na jądrze Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów;
  • znajomość narzędzi GNU toolchain (gcc, make, gdb);
WYMAGANIA KOMPETENCYJNE:
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności analityczne;
  • komunikatywność;
  • otwartość i przyjazność;
  • poszanowanie dla innych;
  • nastawienie na rozwój zawodowy.
OFERUJEMY:
  • pracę bezpieczną i stabilną w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • interesującą i ambitną pracę w przyjaznym, pełnym szacunku, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów;
  • atrakcyjne motywujące wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do urlopu, parking rowerowy i prysznic);
  • praca w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez Transbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.)”.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:
- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Transbit Sp. z o.o ul. Łukasza Drewny 80, 02-968 Warszawa, NIP: 521-01-24-202; Regon: 08055816.
- Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Krzysztof Radtke iod@transbit.com.pl
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
- Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia oraz podmioty współpracujące na podstawie umowy powierzenia danych osobowych.
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych. W przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.