Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant Programista

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe POSTINFO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6538 dni temu

Ogłoszenie numer: 21222, z dnia 2006-07-07

Firma działa na rynku oprogramowania i sprzętu komputerowego, specjalizując się w produktach dla telekomunikacji. Świadczy usługi projektowe, wdrożeniowe, konsultingowe z zakresu telekomunikacji i systemów informatycznych. Firma oferuje głównie wyspecjalizowane rozwiązania systemowe w zakresie informatyki przeznaczone dla operatorów telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba pełniąca tę rolę bierze udział w projektowaniu i wytwarzaniu oprogramowania opracowywanego w ramach projektów w naszej firmie. Realizowane zadania związane są głównie z procesem produkcji oprogramowania i w szczególności są to: · projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować określone wymagania, · współpraca z analitykami, · tworzenie oprogramowania i współpraca z testerami, · tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Doświadczenie w : · tworzeniu aplikacji przy wykorzystaniu języków SQL, Java, C/C++, · tworzeniu interfejsów użytkownika, · projektowaniu i tworzeniu oprogramowania. Znajomość: · metodologii obiektowych, · języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole pod presją czasu. Wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów. Mile widziane doświadczenie w: · tworzeniu aplikacji na platformie Oracle, · sektorze telekomunikacyjnym. · technologiach powiązanych z: o ADF, J2EE, o Oracle Designer, Forms, Workflow, o XML, XSLT, o UML.

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy: · pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie firmy w centrum Warszawy, · umowę o pracę, · atrakcyjne warunki zatrudnienia, · możliwości rozwoju zawodowego i poznawania nowoczesnych technologii. - umowę o pracę - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwości rozwoju i poznania nowoczesnych technologii