Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Włocławek
Projektant w Zespole Mechanicznym

PUSiP "Chemeko" Sp. z o.o.
Włocławek
praca stacjonarna
6170 dni temu

Ogłoszenie numer: 31267, z dnia 2007-07-11

Jesteśmy ekspertem w zakresie badania, definiowania i skutecznego wdrażania zmian w zakresie ochrony środowiska. W tej dziedzinie inspirujemy do stosowania najlepszych technologii i rozwiązań technicznych. Dostarczamy rozwiązania, tworzone przez doświadczonych konsultantów i kierowników projektów. Oferujemy najlepsze usługi, dzięki czemu, każdego dnia łączymy bezpieczeństwo z troską o poszanowanie środowiska naturalnego.

Miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska

wykonywanie projektów w dziedzinie mechaniki

Wymagania

- wykształcenie wyższe ze specjalnością inż. mechanik; - znajomość programów CAD; - doświadczenie na podobnym stanowisku; - dobra organizacja pracy własnej i współpracy; - gotowość związania się z firmą na dłuższy okres czasu

Oferujemy

stałe i stabilne zatrudnienie, ciekawą pracę w przyjaznej firmie, realizację pasji zawodowych, motywacyjny system wynagradzania premiujący osoby kreatywne, solidne i skuteczne w działaniu