Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Proposal engineer

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
mazowieckie
praca stacjonarna
5566 dni temu

Ogłoszenie numer: 57825, z dnia 2009-02-19

Omega Resource Group jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na stanowiska inżynierskie oraz specjalistyczne. Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej lidera wśród dostawców systemów automatyki oraz producenta wiodącego na rynku energetycznym poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: PE/02.09

Opis stanowiska

* Analiza zapytań ofertowych na dostawę systemów AKPiA * Przygotowywanie rozwiązań technicznych na system sterowania blokiem energetycznym * Opracowywanie kosztorysów * Współpraca z Klientem w zakresie oferowanych rozwiązań * Definiowanie zakresów prac zlecanych podwykonawcom * Udział w spotkaniach z Klientem i potencjalnymi podwykonawcami

Wymagania

* Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana energetyka) * Dobra znajomość procesów technologicznych pracy bloków energetycznych * Znajomość systemów automatyki klasy DCS/PLC * Znajomość aparatury obiektowej oraz urządzeń wykonawczych bloków energetycznych * Doświadczenie w branży automatyki w energetyce wytwórczej, * Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego lub jezyka niemieckiego, * Gotowosc do kilkudniowych wyjazdow do krajow Europejskich, * Umiejetnosc pracy w miedzynarodowym zespole,

Oferujemy

* Mozliwosc uczestnictwa w miedzynarodowych projektach, * Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia plus pakiet socjalny * Mozliwosci rozwoju zawodowego w ramach miedzynarodowej korporacji