Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Merchandiser Warszawa
Przedstawiciel ds. Rozwoju Rynku

MS Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1525 dni temu

Mamy ofertę pracy w biurze naszego Klienta w Dziale Marketingu Robert

Bosch (Termotechnika) na czas trwania projektu – 6 miesięcy:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Stabilne warunki
    zatrudnienia
  • Szkolenia i programy
    rozwojowe
  • Premię uzależnioną
    od wyników
  • Kafeteryjny system
    benefitów
Nasze oczekiwania
  • Znasz aktualne trendy rynkowe w obszarze narzędzi marketingu online (W tym digital leads, social selling),
  • Posiadasz doświadczenie w kontaktach i pracy bezpośredniej z klientami,
  • Cechuje Cię zaangażowanie i masz poczucie, odpowiedzialności za wykonywane obowiązki, jesteś otwarty na nowe wyzwania,
  • Dobrze znasz MS Excel, potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski oraz tworzyć czytelne raporty i prezentacje,
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim (poziom średniozaawansowany),
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.
Twoje zadania

Będziesz:

  • Prowadził/a research i nawiązywał kontakty z dotychczasowymi i nowymi klientami (B2B) zgodnie z ustalonym profilem i włączał ich do udziału w projekcie,
  • Spotykał/a się z Klientami i zachęcał ich do udziału w projekcie,
  • Administrował/a internetowym portalem dla klientów,
  • leadami i bazą danych klientów,
  • Aktualizował/a bazy danych, tworzył/a zestawienia i raporty,
  • Monitorował/a, analizował/a i raportował/a wyniki w oparciu o KPI,
  • Realizował/-a i adaptowała/-a założenia projektu w oparciu o już istniejące oraz o pozyskane przez Ciebie dane.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).