Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel ds. Skupu Jałowic Hodowlanych

P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki
wielkopolskie, woj. mazowieckie; woj. wielkopolskie-Piła i okolice
praca stacjonarna
4449 dni temu

PH Konrad, firma zajmująca się importem i eksportem zwierząt hodowlanych oraz materiału genetycznego, zatrudni:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie; woj. wielkopolskie-Piła i okolice

Zadania:

Głównym obowiązkiem osoby na tym stanowisku będzie ocena oraz skup jałowic hodowlanych na wyznaczonym terenie.

Wymagania:
  • doświadczenie w branży zootechnicznej
  • komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia negocjacji
  • dyspozycyjność oraz rzetelność
  • znajomość terenu
  • wykształcenie zootechniczne będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielną pracę w dynamicznym zespole
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"