Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowego na teren woj. wielkopolskiego

Multicolor Distribution
wielkopolskie
praca stacjonarna
5315 dni temu

Ogłoszenie numer: 79493, z dnia 2009-10-28

Firma z branży kosmetycznej poszukuje:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: WPH/10/09

Opis stanowiska

Obsługa klientów firmy na danym terenie – realizacja określonych budżetów sprzedaży Wizyty w punktach sprzedaży (zbieranie zamówień, nadzorowanie ich realizacji, dbanie o ekspozycje) Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów handlowych Promowanie produktów firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego, najlepiej w branży FMCG
  • gotowość do pracy w terenie
  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych oraz silna motywacja do osiągania wysokich wyników sprzedaży
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • wysokie zarobki adekwatne do osiąganych wyników
  • samochód służbowy
  • palmtop i telefon komórkowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia związane z zakresem obowiązków
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę