Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowego

Multicolor Distribution Grzegorz Kosyl
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4983 dni temu

Ogłoszenie numer: 116798, z dnia 2010-09-24

Firma z branży kosmetycznej,oferująca uznane na rynku marki kosmetyków kolorowych poszukuje:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: PH/09/10

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów firmy na danym terenie – realizacja określonych budżetów sprzedaży
  • Wizyty w punktach sprzedaży (zbieranie zamówień, nadzorowanie ich realizacji, dbanie o ekspozycje)
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów handlowych
  • Promowanie produktów firmy

Wymagania

  • minimum dwóch lat doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, w tym minimum rok w branży kosmetycznej
  • gotowości do częstych podróży związanych z pracą w terenie
  • determinacji w realizacji celów sprzedażowych oraz silna motywacja do osiągania wysokich wyników sprzedaży
  • łatwości nawiązywania dobrych relacji z klientem
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

  • możliwość pracy z uznanymi na rynku markami kosmetyków kolorowych,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku kosmetycznym,
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
  • opiekę medyczną
  • systematyczne szkolenia
  • Adekwatne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, i-pack)
  • wysokie zarobki adekwatne do osiąganych wyników
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę