Podobne oferty pracy


Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu tytoniowego, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:


Przedstawiciel Handlowy (SR)

Miejsce pracy: mazowieckie/ Mińsk Mazowiecki

Nr Ref.: SRL/LUB/02/2017

Cel stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie rozwój strategii sprzedaży oraz realizacja planu sprzedaży i celów dystrybucyjnych w kanale handlu detalicznego. Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie i rozwijanie relacji, budowanie partnerstwa z Klientami oraz prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych. Dodatkowo, będziesz implementował programy marketingowe w punktach sprzedaży.

Oczekiwania:

 • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego nie jest konieczne. Zapraszamy również osoby, które kończą studia i są dyspozycyjne,
 • Wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem),
 • Miejsce zamieszkania na terenie, miejscowości:Dęblin/Ryki/Mińsk Mazowiecki/Garwolin lub okolic,
 • Łatwość nawiązywania kontaktów,
 • Nastawienie na osiąganie wyników,
 • Znajomość pakietu MS Office,
 • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
 • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co uzyskasz?

 • Zatrudnienie przez Adecco Poland w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
 • Pracę z rozpoznawalnymi markami,
 • Możliwość zdobywania kompetencji sprzedażowych w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Atrakcyjny system płacowy (podstawa + premia)
 • Narzędzia niezbędne do pracy - samochód służbowy Skoda Octavia, tablet, telefon (wszystko również do prywatnego użytku)
 • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl