Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel handlowy | (Doradca-Konsultant regionalny kierownik)

ITW Novadan sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, Praca w regionie północno-wschodniej Polski
praca stacjonarna
5111 dni temu

Ogłoszenie numer: 98763, z dnia 2010-05-19

Firma z kapitałem zagranicznym w branży środków do utrzymania higieny w zakładach przemysłu spożywczego, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika w regionie północno-wschodniej Polski (Z okolic Olsztyna, Szczytna, Mrągowa itp.) na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
(Doradca-Konsultant regionalny kierownik)

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Praca w regionie północno-wschodniej Polski

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie potencjalnych klientów i opiekę nad aktualnymi w określonym regionie.

Wymagania

  • Zdolności organizacyjno-handlowe ze znajomością rynku w zakładach przemysłu spożywczego (mleczarnie, z-dy mięsne, rybne, owocowe, warzywne, napojowe itp.) z podbudową wykształcenia związanego z technologią spożywczą lub chemiczną,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Optymizmu i entuzjazmu w działaniu,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Mile widziani kandydaci w wieku 25 – 50 lat. Siedziba firmy Czosnów k/Warszawy.

Oferujemy

  • Podstawowe narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy) oraz samochód służbowy,
  • Karierę i rozwój w dynamicznej młodej firmie zagranicznej