Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

lubelskie, Lublin i okolice
lubelskie, Lublin

dziś

Polecamy

dziś

lubelskie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci- Ogłoszenie archiwalne

Praca Verona Products Professional Sp. z o.o. / Kosmetyka / Pielęgnacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / lubelskie

Firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Opis stanowiska:
  • Realizacja planów sprzedaży u klientów sieciowych na powierzonym terenie
  • Zapewnienie odpowiedniego merchandisingu produktów zgodnie ze standardami firmy
  • Organizowanie i przeprowadzanie promocji lokalnych
  • Budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientem
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Wymagania:
  • Znajomość lokalnego rynku i standardów sprzedaży
  • Umiejętne nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
  • Doświadczenie w handlu w branży FMCG na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad merchandisingu
  • Komunikatywność i operatywność
  • Zdolności negocjacyjne
  • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej